Členské a výroční schůze

Členské a výroční členské schůze pořádá naše organizace dvakrát za jeden kalendářní rok. První je členská schůze, která se koná vždy koncem roku. Přesné datum místo a hodina je upřesněna výborem naší MO a zveřejněna vývěskou. Informaci samozřejmě najdete i zde na webu v odkazu aktuality.

Na této schůzi můžete podávat své návrhy k chodu organizace, odevzdávat úlovkový list-povolenku, zaplatit členství a brigádu.

Výroční členská schůze se koná vždy poslední únorovou sobotu nastávající rybolovné sezóny. V naší organizaci probíhá schůze v prostorách restaurace Privat Gril Hovorčovice. Zde rovněž můžete uhradit příspěvek za .členství a brigádu.

Letošní první členská schůze se koná 27.12.2017 od 18 hod. Restaurace Na Růžku. Můžete zde odevzat řádně vyplněné úlovkové listy a zakoupit povolenku na příští sezonu.

Upozornění :

Ukončení dohody o společném rybolovu mezi ČRS Územním svazem města Prahy a ČRS Středočeským územním svazem. To znamená, že v platnosti od 1. 1. 2018 již nebude pražská mimopstruhová povolenka (povolenka Územního svazu města Prahy) platit na středočeských revírech Labe 14 až Labe 19, dále na revírech Labe 21 až Labe 25, Vltava 1, Vltava 1 A, Vltava 2 a Vltava 15.

Členská výroční schůze se koná 24.2.2018 od 10 hod. v restauraci Privat Gril.

Všechny vyplněné povolenky je nutné, tak jako každý rok, vrátit do 15.1.2018 .

a/ Na členské schůzi 27.12.2017

b/ Odevzdat hospodáři.

c/ Vhodit do kastlíku na klubovně u rybníka.